"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Crossracing Cup Vranov u Brna

Vranov u Brna.. to je místo, kde se v neděli odjel další ze seriálů Přeboru Moravy a náš team tam nesměl chybět. Podobně jako v Přerově, tady taky měli součastní jezdci sajdkár premiéru a po procházce tratí jsme usoudili, že to bude docela rychlej špás :) což se taky na tréninku potvrdilo.. Na rozpravě se dalo na známost všem účastníkům závodu, že se kvalifikační trénink nepojede a na start se veškerí závodníci postaví v pořadí průbežných výsledků.. to vše z důvodu nepřítomnosti časoměřiče.
Pěkně přichystaná trať čekala na všech 10 přihlášených sidecar a mohla se odstartovat první runda. Diblovi se Šnekem se podařilo "odpíchnout" a vedoucí pozici v průběhu celé rundy patřila právě jim. Za nima to vypadalo docela napínavě..Jezdec posádky se start. číslem 33, Pudlo, si "vypůjčil" mitfáru od Přemka Hájka (6), který se z pracovních důvodů závodu neúčastnil, tím pádem Pudlovi dělal společnost ve vozíku Janek Hanulík, a že jim to spolu jelo.. :) zajeli bezkonkurenční 2. místo, pozici si udrželi celou jízdu. V průběhu rundy se vedl boj o místo třetí a to mezi Vejchodama (48) a Válkem-Musilem (8). Po pár odjetých kolech se podařilo Válkovi Vejchodu předjet, ovšem Vejchodi to nevzdávali a všemožně se za Válkem drželi ale předjet je už se jim nezdařilo, museli se uspokojit se 4. místem. Na 5. místě se umístnila šumperská posádka bratří Jurků (46). Musím spomenout taky kolizi posádky 22 (Frint Michal - Frint Ondra) se sajdou s číslem 80 (Krejčíř-Kobelka). Frinti se nám "otřepali" a chlapsky pokračovali v závodě dál, bohužel klukům z 80-tky to zdravotní stav zřejmě nedovolil.
Zdejší "Vranovský žlab" se jezdcům hodně zamlouval ale radost z druhé rundy jim zmařila dost vážná kolize dvou 4-kolkářů v kategorii "HOBBY", po které byli závody zrušeny a vyhlášení se udělalo z prvních odjetých rund. Borec byl na tom docela špatně, po ošetření zdejších zdravotníků následovně přivolali vrtulník na převoz do nemocnice. Již je známo, že utrpěl zlomeninu kostrče. Přejeme brzké uzdravení.
Moje spálený záda jsou důkazem faktu o hezkém slunečním dni, který jsme ukončili s pohárem v ruce a ve zdraví "pofičeli" dom připravovat se na sobotní "mistrák" ve Stříbře. Tak na viděnou


Mariana

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service