"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MS Frauenfeld Švýcarsko

Premiérový závod Mistrovství světa ve Frauenfeldu nám otevřel brány letošní sezóny a myslím, že docela slušně. Jelikož jsem měla na závodech absenci kvůli pracovním povinnostem, nemůžu atmosféru a průběh závodů popsat úplně přesně. Soudím jen z pocitů Robina a Petra..
Co se týče závodění, toho si neužili kvantitativně tolik, kolik očekávali. Z důvodu nepřestajného deště sobotní tréninky zrušili a vše bylo přesunuto na pondělí s tím, že ani to není jisté. Déšť v neděli naštěstí ustál.
V kvalifikačním tréninku si vyjeli v posledním kole 14-tou příčku, která jim zajistila postup do závodu. Jelikož byla zem hodně nasáklá vodou, tvořili se hned hluboké koleje, se kterými naši kluci nemají zkušenosti.
I tak se jim podařilo obě rundy dojet bez úhony na technice a zdraví, což je chvályhodné, protože mnoho sajdkár se potkalo s karambolem.
V první rundě skončili 25-tí a v rundě druhé zajeli 21. místo.
Negativní skutečností pro kluky byly chybějící tréninky, ve kterých by alespoň trošku přišli na kloub technice jetí v kolejích. I tak byly spokojení, vždyť kvalifikovat se na MS, je úspěch!
O víkendu se ve Vážanech u Brna pojede Crossracing Cup, což bude taková malá republika, :-) protože se závodů účastní i několikanásobní Mistři ČR, Vašek a Marek Rozehnalovi. Snad to počasí bude k jetí.

Mary

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service