"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MMČR Ledeč nad Sázavou + pár informací bokem

Zdravíme vás lidičky... Hlásíme se s výsledky ze závodu v Ledči nad Sázavou. Na závody jsme vyrazili po čtyřměsíční pauze, ke které nás donutili nemilé okolnosti, o kterých už určitě všichni víte /shořela nám autodílna, prodala se sajdkára atď../
Nejen pro radost a odpočinek, ale taky pro naše milé sponzory a fanoušky jsme se rozhodli odjet na půjčené sajdkáře závod MMČR v Ledči a chystáme se o víkendu na MMČR družstev do Ředhoště, kde budeme součástí týmu STR TEAM ROZEHNAL, spolu s Tomášem Vejchodou a jeho dočasným spolujezdcem Miroslavem Zatloukalem (s ním Tomáš odjel i Ledeč - bratr Jakub má velké potíže se zády).
Je nutno dodat, že náš tým si taky vypůjčil spolujezdce, společně se sajdkárou. Bratři Hrochovi, kteří se stávají již notoricky známými jezdci v kubatuře sajdkár, budou již brzo patřit do našeho týmu. Hodláme ho na podzim nějakým způsobem vytvořit, tak snad se to povede. Jelikož Robert s ježděním na sajdkáře končí / bude se ale i nadále motokrosu věnovat - jezdit na motorce/ své zkušenosti a pomoc všeho charakteru nabídl s radostí právě bratrům Hrochovým. Společně formujeme skvělou novou posádku, která se vší skromností sbírá již teď poháry na Crossracingu - Mistrovství Moravy. Kluci oplývají talentem a hlavně chutí jezdit a probojovat se mezi nejlepší jezdce České republiky. Právě proto se jich snažíme podpořit a pomoct jim v jejich začátcích.
Právě teď o víkendu měl jeden z nich /Martin/ možnost ukázat se světu a vychutnat si pravou atmosféru pořádných závodů - jelikož sajdkár bylo na startovacím roštu 19. Trošku měl z toho respekt, ale nakonec to zvládl se vší parádou. Po rozjížďkách byl vysmátý a v pohodě, jako by měl ještě jen někam vyjet! Prostě borec! Co se týče Robina, taky vydržel jet po tak dlouhé pauze parádně! O čem teda svědčí i jejich výsledek - celkové 3. místo!!! A kdyby jste viděli ten spokojený úsměv jeho rodičů, když si ho odváželi domů, to bylo něco pro srdíčko! :-)
Dopoledne pod mrakem nevěštilo nic dobrého. Odpoledne se rozpršelo a ne a ne přestat... Na první rozjížďku to ustalo, na druhou bohužel ne, ale i tak závody dopadli dobře, i lidí bylo celkem dost. Nikomu se nic nestalo, jen to bláto sem tam někoho "posmékalo", ale dobrý.
Kvalifikaci kluci zajeli třetí a trojku si udrželi po celý průběh závodu. První rozjížďka 3. místo a druhá totéž. Robin "ho držel" co to šlo a podařilo se zajet krásný výsledek, což mnozí ocenili. Tímto děkujeme za to množství gratulací, které kluci dostali :-)
Pořadatelé závodu si zaslouží jako každý rok obrovskou pochvalu!
Jo a abych nezapomněla: Kluci Hrochovi mají odedneška přístup k naším webovým stránkám, jelikož patří pod AMK Mohelnice. Budou zde sdílet své zážitky, zkušenosti, výsledky ze závodů a podobně. Můžete je tedy v diskuzi podpořit :-)

Mary

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service