"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

2. MMČR sajdkár Mohelnice, 23. 4. 2016

Po Kaplici si náš tým chtěl napravit reputaci na 2. závodě MMČR side na domovské trati v Mohelnických lomech. Znovu ale nebylo našemu týmu přáno a i nadále se drží smůla se zdravotními problémy se zády na straně řidiče.


Přitom ráno nic nenasvědčilo tomu, že by Diblík-Gábor nemohli naplno zabodovat. Ve volném tréninku udělali 4. nejlepší čas s 3,7 sekundovou ztrátou na prvního Černého s Musilem. I začátek kvalifikačního závodu pro náš tým vyzněl více než slibně, když ukořistil holeshot a po tři kola vedl celou závodní smečku za sebou. Postupně ale podlehli rychlejším, že v cíli z toho bylo pořád pěkné 4. místo a tedy výhodná volba do odpoledních rozjížděk.

V první jízdě odstartovali Diblík-Gábor kolem 3. místa, ale o svou pozici přišli ještě v úvodním kole a dále se drželi za čtvrtým Pudlem, na kterého se snažili vyzrát. Do toho se na ně tlačili Boukalové, kteří je posléze přeskočili na dvojáku dolů. Diblík-Gábor následně zvolnili a jízdu dokončili na 6. místě.

Poslední rozjížďka nebyla zrovna pro náš tým šťastnou a vybrala si v ní trochu smůly. Klukům se sice podařilo vyletět v popředí kolem 2. místa, ale hned za první zatáčkou jim kámen vytrhl „chcípák“. V momentě, kdy náhle zastavili, do nich vletěla jiná posádka. Zdrželi se a nezbývalo jim, než vše dohnat ze zadu z cca 19. místa, což se jim ale nadmíru vedlo a každým kolem se posouvali do popředí. Snažení ale stálo hodně sil. Navíc se Robinovi ozvala bolavá záda, že musel zvolnit.

V cíli z toho tak bylo pouze 8. místo. Celkově náš tým obsadil 6. místo s 28 body. Děkujeme všem našim příznivcům a sponzorům, že nás přišli podpořit! Byli jste slyšet! Díky!

Text: Josef Hejnal


Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service