"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Mistrovství Německa – Hänchen 28. 3. 2016

Z Holandska se náš tým přes neděli přesunul do německého Hänchenu, kde se o velikonočním pondělí konal první závod německého mistráku. Společně s námi na něj vyrazili i tři české posádky; Pudlo-Hotový, Čermákové a Boukalové. Byla to poslední šance, kde mohl náš tým ještě dobře potrénovat v ostrém závodě s mezinárodní konkurencí. Z 33 posádek určitě zaujmou známá jména z MS; Clohse-Verhagen (BEL-NED), Weiss-Schneider (AUT), Santermans-Mucenieks (BEL-LAT), Garhammer-Kälin (GER), Kunnasové (FIN), takže i oni měli náš tým dostatečně prověřit.Znovu se trať rozkládala jako v Holandsku na nepříliš zvlněném terénu, z části v lese, a na neoblíbeném písku. Jen po odjetí ranního volného a kvalifikačního tréninku se traťznačně rozbila, že byla jak na kaši. V tréninku zajel náš tým 14. čas, takže šel na start z první řady, čehož do puntíku využil.

V první jízdě dokonce vypálila dvojice Diblík-Gábor na 3. místě a hnala se do popředí. Během objetí kola si však o pár míst pohoršila. V dalším průběhu se držela kolem slibného 6. místa, ale bohužel jejich rozjetí přibrzdily zdravotní potíže u řidiče (bolest zad). Po rozmluvě v paddocku se náš tým raději rozhodl nezhoršovat svůj zdravotní stav, a proto do druhé jízdy nenaskočil.(joh)

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service