"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Kvalifikační trénink ONK Oldebroek. 32. místo!

Krásné jarní počasí panuje na dalším závodě holandského mistrovství v Oldebroek, kam zavítala jediná česká posádka Diblík-Gábor. Společně s nimi zaplní startovní pole ještě dalších 34 posádek. Za sebou již mají kvalifikační tréninky, které vynesly naší posádce až 32. místo, takže je čeká odpoledne až třetí řada na startu.


Znovu se tak musejí poprat s náročnou tratí na písečném podkladě, která se nachází na rovině s minimem skoků a celá je lokalizována do lesnatého porostu. Naši jezdci přiznávají, že je to o maličko lepší než minule v Oss. Dráha ovšem dostává zabrat nejen pod koly sajdkár, ale také dvou kategorií čtyřkolek, MX a junior side, takže hned po ránu se značně rozbila a nyní se na ní vytvořily hluboké koleje.

Při procházce depem jsme zjistili i pár horkých novinek u světových týmů. K velké změně sáhly u týmu dvojnásobného mistra Adriaenssena. V týdnu se mu totiž zranil spolujezdec Kaspar Stupelis, prasklý meniskus s dobou rekonvalescence 6 měsíců. Kdo si lámal hlavu s tím, koho osloví, nyní je vše jasné. Ještě páteční večer bylo vše tajné. Adriaenssen pojede s Laurisem Daidersem, který se tak vrací po tříletém trestu za doping. Koncept Yamaha Bax jde dál. Po prozkoumání se už jedná o normalní sajdu s rámem WSP. Výfuk ovšem zůstavá u zadního kola. Rozměry jsou standardní, jen je podle pohledu trochu nižší a působí rozplácnutěji.

TRÉNINK:
Dopolední tréninky vyhráli Willemsen-Beunk, druhý skončil Hendrickx-van den Bogaart, třetí van Daele-Smeuninx, čtvrtý Adriaenssen-Daiders a konečně Bax-Bax na šestém. Diblík-Gábor si vyjeli až 32. místo, což pro ně znamená 3.řada na startovním roštu.

Následující program:
Na start se naši postaví ve 13h k prvnímu mači. Tak držte palce!!! (joh)


Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service