"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MMČR družstev Ředhošť 2014

MMČR družstev v Ředhošti se letos uskutečnilo poměrně dřív než je zvykem. Zde je snad zakleté počasí na tady ten typ závodu, vždycky na bahně..  I letos způsobila krátka ale zato brutální průtrž mračen problémy nejen pořadatelům, ale hlavně jezdcům. První rozjížďka se musela o půl hodiny posunout a co se dělo potom.... no bahenní lázně a utopené stroje... Udržet těžký jíl na helmě a brýlích byl taky výživný pro všechni jezdce.

Slušný počet přihlášených družstev sajdkár všechny nadchl. 10 družstev x 3 sajdy = slušný masakr :-)

Náš tým byl v sestavě stejně jako každý rok: Vašek a Marek Rozehnalovi, Robin a Michal a bratři Vejchodové.

V kvalifikaci skupiny A jednoznačně vládli Rozehnalové. Ve skupině B zvítězila zahraniční posádka Morch-Godau, a naši kluci byli druzí. Michal po startu vypadl v první zatáčce ze sajdkáry - zaháčil si nohu o posádku Morcha. I přes to, že jim všichni ujeli se kluci dokázali za pár kol probojovat na druhé místo a byl to boj mezi nimi a Morchem.. Kolo na kolo závodili, zrazu ale Michal vypadl ze sajdy a musel si trošku zaběhat, aby Robina dohnal :-)

Skupinu C vyhrál Ochtábec  a naši týmový parťáci Vejchoďáci byli druzí.

V závodě skupin A+B po startu vedli Rozehnalové před útočícím Černým z JAWA racing teamu. Ten si to ale zašlápl a mírně se propadl. Vítězství si odnesl tedy v prní rozjížďce náš tým. Druhý dojel Morch, kterého dravě pronásledoval Robin s Michalem ale bohužel se jim nepodařilo je předjet. I třetí pozice byla dobrá!

V rundě skupin B+C, kde jel z našeho družstva opět Robin s Michalem, tentokrát s Vejchoďáky. Těm se parádně povedl start, Robin s Michalem byli trošku pozadu, ale po pár kolech po předjetí Vrátného již jeli za druhými Vejchodovými. Ti Roberta z Michalem pustili ať může útočit na vedoucího Morcha. Těsně za zády, kolo co kolo a ne a ne ho zdolat.. Morch si pečlivě hlídal svoji pozici a soustředil se aby neudělal žádnou chybu, která by ho stála první místo. Robin s Michalem tedy dojeli druzí a Vejchoda třetí.

V rozjížďce A+C, které se účastnili Rozehnalovi s Vejchoďáky se zas tak nedařilo. Vejchoďáci utopili hned na začátku sajdu, takže museli odstoupit. Rozehnalové dlouho jeli první, pak se ale převrátili a šanci dostat se na první místo hned využil Černý s Musilem. Rozehnal dojel na druhé pozici.

I přes pár nesnází se naše družstvo stalo vítězi, obhájili jsme loňský i předloňský titul Mistrů ČR družstev!!! :-) Jsem na všechny jezdce z našeho týmu náležitě pyšná!!!

 

Vítězné družstva:

1. STR TEAM ROZEHNAL (Rozehnal-Rozehnal, Vejchoda-Vejchoda, Diblík-Gábor)
2. QAMA motorsport club (Pudlo-Sejk, Morch-Godau, Vošahlík-Ochtábec)
3. ACCR2 AMS Jawa racing team (Černý-Musil, Robinson-Anthony, Vrátný-Šnévajs)

 

P1010369P1010374P1010375P1010377P1010400

P1010416P1010421P1010434P1010482

 

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service