"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Karlín - volný závod

Závodů v Horním Újezdě jsme se skrze ne ještě 100%-mu zdravotnímu stavu ridera Roberta nemohli zúčastnit, ale na volný závod v Karlíně si již naše posádka troufla a udělala dobře.. I zde platilo pravidlo, že risk je zisk. Na karlínském závodišti jsme se utábořili již v sobotu, proběhla tradiční procházka po trati a večerní grilovačka, u které jsme zdatně odolávali bodání komárů.. Těch tam bylo hejno díky zdejší vodní nádrži.
Ráno nás probudilo hřejivé sluníčko a nadávání na zimu, která nás doposud doprovázela snad všemi závody, se změnilo na nadávání na horko. Trať měla díky pořadatelům vlastní zavlažovací systém čerpadlem s rozvody po celé délce tratě, ale nekropila ji kompletně celou, tudíž se střídali prašná místa s menším blátem. Nedá se říci, že by nás trať svojí technikou nějak uchvátila, i přes to si Robin s Jankem zajezdili dobře.. Po měsíční pauze dokonce v obou rozjížďkách zajeli bezkonkurenční 1. místo.. Po deseti minutách sice síly ubývaly, nakonec ale dojeli jak dojeli. Důležité taky že ve zdraví.. Na startu se sešlo celkem 9 sidecarcrossových posádek.
V sidecarcrossu se nám zrodila nová hvězdná posádka, team VEJCHODA.. Jezdec Tomáš vyměnil spolujezdce a tím je jeho bratr Jakub. Hezky jim to jezdí (zajeli v Karlíně 3. místo) a po zdokonalování se spolujezdce Kuby nám budou bezpochyby šlapat na paty.. Druhé místo na bedně měla posádka bratří Gibasových. Největší favorité nám zde chyběli.. Však si to s nima rozdáme na závodech ve Stříbře !!!


Mariana

Fotogalerie

Kalendář akcí

květen 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service