"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MS Rudersberg Nemecko

Po delším váhání, jestli jít nebo nejít světovej "mistrák" v německým Rudersbergu, jsme nakonec dospěli k závěru - proč to neskusit :o) když už mají hoši licence, je potřeba je (když už to nevyšlo jinak) využít letos aspon jednou :D Co nás čeká jsme věděli jen z poslechu, čtení a vyprávění.. realita jako vždycky byla o něčím jiným..
Po přejímce jsme se zvědavě vydali na procházku tratí, ta byla fest dlouhá, to jsme se natlapali :D a nestačili se divit.. Byli jsme hodně napjatý, jak to bude vypadat v prvním tréninku, netroufli jsme si teoreticky povídat o stylu jízdy v různých technických úskalých tratě, protože jsme se s takovou tratí ani zdaleka nikde nepotkali.. každopádně zajímavá no..
V tréninkách jsme nějak nemohli najít ten správný rytmus jízdy, což jsme připisovali faktu, že nejsme na něco takovýho zvyklí a že se to třeba kol od kola bude lepšit, no nestalo se tak.. nějak nám to prostě nesadlo ale hodně jsme se naučili, získali velkou skušenost pro třeba příšti rok, jestli všechno bude tak jak má být a náš team se znovu zoučastní světovýho mistrovství v sidecarcrosu.
V závodu se potkalo celkem 42 sidecarcrossových posádek z různých koutů světa, rozdělených do dvou skupin, A a B. Náš tým v skupině A zajel v kvalifikaci 17. místo co na poprvé není zas až tak špatný.. po tomhle výsledku nás čekala tzv. "opravka" ve který chyběl jen malinkej kousek (5 setin sekundy) a postoupili by jsme do závodu.. zkazil nám to však další kaskadérský kousek Roberta a Janka... po minimálne třech kotoulích spolu se sajdou pro nás závod skončil.. naštěstí (!!!) se snad zázrakem nic vážnýho klukům nestalo, odnesli si jen pár modřin, škrábanců, spálenin a Robajs i "okno" ...
V mistrovství světa byl tohle závod poslední a po smutné sobotě jsme se na závod v neděli mohli všichni alespoň v klidu podívat... Rozhodně bylo na co čumět, i když borci už jeli tzv. na jistotu, aby udrželi bodový stav ... hoňku měli spíš v sobotní kvalifikaci, to jeli na plnej plyn :o)
V každým případě toho že jsme jeli nelitujeme, mají to tam fakt všechno perfektně udělaný, jak trať, tak depo, program, zábavu... byli jsme nadšeni.. děkujeme všem za podporu.. i z té dálky to bylo cítit..


Mariana

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service