"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MMČR Mohelnice

Předposlední závod letošní sezóny jsme si odjeli zde na naší domácí trati v Mohelnici.. Trať byla skvěle připravená, kropení po menší "nehodě" :o) zajištěný, počasí nám taky přálo, už chyběl ke všemu jen dobře odjetý závod s dobrým výsledkem a hlavně ve zdraví..
Kvalifikačního tréninku se zoučastnilo celkem 19 sajdkár týmů, a ten náš v něm zajel 3. místo s časem 2:10.250 min. se strátou 04.290 na první místo.
V 1. rundě jsme dá se říct celkem fajn odpíchli, vypadalo to hned na třetí pozici ale v druhé levé zatáčce nás objel Hájek s Hotovým, tak jsme to neměli aspoň v závodu tak jednoduchý a jistý.. :o) i když, jistý není nikdy nic, že jo.. Do čtvrtýho kola jsme se za posádkou na čele s Hájkem jemně honili :o) a při nejbližší možné příležitosti a za dostatečné podpory fanoušků jsme je předjeli a třetí místo si udrželi až do konce 1. rozjížďky..
2. runda už tak růžová nebyla, pro fanoušky byla o to víc napjatá situace a nálada.. po startu jsme měli na třetí pozici před sebou posádku s číslem 11, Kříž-Gažík, se kterou to byl dost nervy drásající souboj, fandění fanoušků naším klukům hodně pomáhalo, o to víc chtěli dosáhnout toho, aby je mohli předjet a dostat se tak na třetí místo.. v některých momentech už jak kdyby to bylo.. Robinovi záda to však nevydrželi a museli zvolnit tempo, naštěstí ne až tak aby před sebe pustili za sebou jedoucí posádku s č. 7 Wangr-Gábor, těm ještě dali na to všechno kolo..


1. místo - Čermáci (gratulace)
2. místo - Černý-Novotný
3. místo - Kříž-Gažík
4. místo - Diblík-Hanulík


Loňské třetí místo se nám skrze zdravotní potíže bohužel obhájit nepodařilo.. stejně doufáme, že se fanouškům a všem co se přijeli na závody podívat, líbilo a budeme rádi vaší podpoře, přízni a účasti na posledních závodech v Březové nad Svitavou.


Foto ze závodu jako vždycky najdete v sekci FOTOGALERIE.


Mariana

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service